ТОВ «Рибкоппродукт»( РКП) є сучасним, конкурентоспроможним, високотехнологічним підприємством по виробництву продукції з риби та морепродуктів, що засновано у 1997 році.

Основною ціллю є виготовлення високоякісної та безпечної делікатесної продукції, яка зберігає свої корисні властивості.

Асортимент виготовленої продукції представлений ікрою різних видів риб, рибою соленою, копченою, сушеною, в’яленою, продукцією рибною пастеризованою, стерилізованою та іншими видами продукції з риби і морепродуктів.

На сьогоднішній день ТОВ «Рибкоппродукт» виробляє продукцію під такими торговельними марками: «Рибкоппродукт», «Рибспецппром», «Імперіал», «Золота унція», «Красне золото», «Високий посол», «Острів».

На підприємстві, протягом багатьох років, починаючи з 2001 року, успішно діє система управління безпечністю харчової продукції та менеджменту якості, відповідно до міжнародних стандартів ISO 22000 та ISO 9001.

У вересні 2019 року було одержано сертифікат за схемою FSSC 22000, який засвідчує відповідність системи харчової безпечності підприємства усім вимогам міжнародних стандартів ISO 22000:2005, ISO TS 22000-1 та додатковим вимогам FSSC 22000.

В рамках діючої системи управління якістю харчової продукції підприємство постійно та успішно проходить зовнішні аудиторські перевірки щодо підтвердження спроможності для випуску якісної та, насамперед, безпечної для споживача продукції. Всі результати перевірок позитивні та підтверджують високий рівень виробничих потужностей.

На підприємстві є власна випробувальна лабораторія, яка оснащена всім необхідним обладнанням та засобами вимірювальної техніки. У січні 2018 лабораторія підтвердила свої технічні можливості для проведення випробувань у закріпленій галузі та одержала відповідне свідоцтво.

На всіх етапах виробництва, лабораторією здійснюється жорсткій контроль за відповідністю показників сировини, інгредієнтів, напівфабрикатів, пакувальних матеріалів , тари та готової продукції усім встановленим нормативним та законодавчим показникам.

З 25 червня 2019 року ТОВ «Рибкоппродукт» включено до Європейського Реєстру підприємств експортерів, з правом експортувати свою продукцію у наступні країни: Туреччина (TR), Грузія (GE), Ізраїль (IL), Китай (CN), Німеччина (DE), Польща (PL), Франція (FR), США (US), Канада (CA), Австрія (AT), Бельгія (BE), Іспанія (ES), Словаччина (SK), Угорщина (HU).

ТОВ « Рибкоппродукт» постійно удосконалює рівень свого виробництва та діючу систему управління безпечністю харчової продукції.